Prikaz 13–19 od 19 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ubiquiti
Ubiquiti Access Points U7-Outdoor
SKU:
126707
Na stanju
737.69KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | WiFi 7 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | WiFi 7 |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | 19W (max. potrošnja) |
| Garancija | 802.11be (WiFi 7) 7.3 Mbps to 4.3 Gbps; 802.11ax (WiFi 6) 7.3 Mbps to 2.4 Gbps |
Ubiquiti acces point UniFi U6-LR 802.11ax
SKU:
121043
Na stanju
783.32KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 1x RJ-45 port |
| Broj stranica za ispis | Unutrašnje |
| Komplet | 1x RJ-45 port |
| Brzina čitanja | max 5.5dBi |
| Dimenzije | Input: 44-57 V |
| Garancija | Plafon i zid |
Ubiquiti Access Points U7 Pro Outdoor
SKU:
126708
Na stanju
783.32KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | WiFi 7 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | WiFi 7 |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | 21W (max. potrošnja) |
| Garancija | 802.11be (WiFi 7)7.3 Mbps to 8.6 Gbps; 802.11ax (WiFi 6) 7.3 Mbps to 4.8 Gbps |
Edge Switch, 48 port, 500W
SKU:
ES-48-500W EU
Na stanju
2,155.26KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Garancija | — |