Prikaz svih 3 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
230V
Easy UPS APC 1600VA, 230V, AVR, 4xSchuko
SKU:
127045
Na stanju
399.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | 1600VA/900W |
| Broj stranica za ispis | 230V |
| Komplet | 1600VA/900W |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, |
Smart-UPS APC, 2200VA, Rckm 2U, 230V, 8x IEC C13+2x IEC C19, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD
SKU:
122863
Na stanju
4,609.01KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | 2200VA/1980W |
| Broj stranica za ispis | 230V |
| Komplet | 2200VA/1980W |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 3h |
| Garancija | SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD |
Back-UPS APC, 1200VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR
SKU:
122841
Na stanju
373.63KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | 1200VA/650W |
| Broj stranica za ispis | 230V |
| Komplet | 1200VA/650W |
| Brzina čitanja | 8h |
| Dimenzije | 6x IEC C13 |