Prikaz 13–18 od 18 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Baterija BROTHER PA-BT-002 litij-ionska punjiva
Šifra artikla:
125450
Na lageru
312.88KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Baterija |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Baterija |
Adapter BROTHER PA-AD-600AEU
Šifra artikla:
125449
Na lageru
117.62KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Mrežni adapter |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Mrežni adapter |
Blender NUTRIBULLET NBP003B
Šifra artikla:
125263
Na lageru
77.87KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Brzina čitanja | 0.86kg |
| Dimenzije | 2000mAh Battery; |
Blender NUTRIBULLET NB1206DGCC
Šifra artikla:
124531
Na lageru
254.01KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Brzina čitanja | 1200 W |
Mikser sa posudom KENWOOD KMX754APB
Šifra artikla:
124263
Na lageru
758.98KM Sa PDV-om| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/it-it/kmix-blu-pastello-kmx754apb/p/KMX754APB |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/it-it/kmix-blu-pastello-kmx754apb/p/KMX754APB |
| Brzina čitanja | 10,9 kg |
| Dimenzije | 1000 W |
Blender NUTRIBULLET NB606R 600W
Šifra artikla:
121765
Na lageru
146.02KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | ČAŠA OD 710 ml BEZ BPA, TRITAN, OBRUČ ZA ČAŠUOBRUČ SA RUČKOM |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | ČAŠA OD 710 ml BEZ BPA, TRITAN, OBRUČ ZA ČAŠUOBRUČ SA RUČKOM |
| Brzina čitanja | 600W |
| Dimenzije | Blender |