Prikaz 1–12 od 18 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Sokovnik NUTRIBULLET NBJ100G
Na lageru
221.46KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127641
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Brzina čitanja | 4,1 kg |
| Dimenzije | 800 W |
Kuhalo za vodu SEVERIN 10003498000
Na lageru
74.53KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127333
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3498-kettle/ |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3498-kettle/ |
| Brzina čitanja | 0,792 kg |
| Dimenzije | 2200 (u vatima) |
Kuhalo za vodu BRAUN WK 300 bijela
Na lageru
83.66KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126625
| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/en/multiquick-3-water-kettle-wk-300-white/p/WK300WH?fromISP=true&ispquery=0X21010041 |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/en/multiquick-3-water-kettle-wk-300-white/p/WK300WH?fromISP=true&ispquery=0X21010041 |
| Brzina čitanja | 2200 W |
| Dimenzije | Kuhalo |
Blender NUTRIBULLET NBP003GO-MC
Na lageru
90.04KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126437
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-portable/p/NBP003GO-MC |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-portable/p/NBP003GO-MC |
| Brzina čitanja | 0.86kg |
| Dimenzije | 2000mAh baterija |
Blender NUTRIBULLET MC NB PRO 900W GO
Na lageru
206.86KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126401
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-pro-900/p/NB907GO-MC |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-pro-900/p/NB907GO-MC |
| Brzina čitanja | 900 W |
| Dimenzije | Blender |
Vertikalna pegla Electrolux E7HS2-6UG
Na lageru
141.15KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126286
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e7hs2-6ug/ |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e7hs2-6ug/ |
| Brzina čitanja | 1400 W |
Adapter BROTHER PA-AD-003EU
Na lageru
117.62KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125691
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Mrežni adapter |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Mrežni adapter |
Blender NUTRIBULLET NB1206S
Na lageru
214.16KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125690
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Brzina čitanja | 1200 W |
Zaslon BROTHER PA-TDU001 LCD dodirni zaslon
Na lageru
429.37KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125457
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Zaslon |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Zaslon |
Držač za rolu papira BROTHER PA-RH600
Na lageru
126.76KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125453
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Dodatak za rolo |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Dodatak za rolo |
Adapter BROTHER PA-CD600WR auto adapter
Na lageru
59.38KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125452
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Mrežni adapter |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Mrežni adapter |
Adapter BROTHER PA-CD600CG auto adapter (cigaretni upaljač)
Na lageru
59.38KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125451
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Mrežni adapter |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Mrežni adapter |