Prikaz svih 4 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24
Mikser sa posudom Electrolux EHM4B
SKU:
125049
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4b/ |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4b/ |
| Brzina čitanja | 500W |
Ručni mikser Electrolux EHM4W
SKU:
125039
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4w/ |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4w/ |
| Brzina čitanja | 500W |
| Dimenzije | Mikser sa posudom |
Pegla Electrolux E5SI2-6OG
SKU:
123904
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Brzina čitanja | 2800W |
| Dimenzije | Pegla |
Blender Electrolux E3SB1-4ST
SKU:
123903
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Boja nehrđajućeg čelika |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Boja nehrđajućeg čelika |
| Brzina čitanja | 300W |
| Dimenzije | Blender |