Prikaz 1–12 od 30 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
3840 x 2160 UHD
TV TCL Premium QD-MiniLED 98C6K
SKU:
127477
Na stanju
3,642.85KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 249 cm (98″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 249 cm (98″) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV TCL 4K QLED 85P8K
SKU:
127476
Na stanju
2,416.43KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | 4K UHD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV TCL Premium QD-MiniLED 75C7K
SKU:
127474
Na stanju
2,174.68KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL 4K QLED 55P8K
SKU:
127471
Na stanju
882.02KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | 4K UHD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 55″ Q7F
SKU:
127370
Na stanju
980.73KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision Al 43″ Q7F
SKU:
127129
Na stanju
723.12KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG The Frame 4K Vision AI 55″ LS03F
SKU:
127125
Na stanju
2,033.76KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVNI/ GAMING) |
TV SAMSUNG Neo QLED 4K Vision AI 55″ QN70F
SKU:
127127
Na stanju
1,497.08KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | NeoQled |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Neo Quantum HDR, HDR10+ Adaptive + Gaming, Auto HDR Remastering |
TV SAMSUNG QLED 4K Smart TV 75″ Q6F
SKU:
127123
Na stanju
1,581.82KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U7022F
SKU:
127122
Na stanju
563.80KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″ U8072F
SKU:
127066
Na stanju
1,011.23KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG OLED 4K Vision AI 55″ S90F
SKU:
126888
Na stanju
2,247.31KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | OLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |