Prikaz 1–12 od 17 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
3840 x 2160 UHD
TV TCL HDR 43V6C
SKU:
127716
Na stanju
491.23KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
TV TCL 4K LED 50V6C
SKU:
127717
Na stanju
585.07KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
TV TCL Premium QD-MiniLED 50C6KS
SKU:
126748
Na stanju
723.05KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | LCD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL 4K QLED 55P8K
SKU:
127471
Na stanju
882.02KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | 4K UHD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL 4K HDR 75P6K
SKU:
127720
Na stanju
1,153.57KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |
TV TCL QLED 65P8K
SKU:
126749
Na stanju
1,169.03KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LCD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL 4K HDR 75V6C
SKU:
126128
Na stanju
1,236.36KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | 4K HDR LED |
| Dimenzije | Google TV (Android 12) |
| Garancija | 4 K UHD |
TCL TV NXTVISION 4K QLED 55A300W
SKU:
125879
Na stanju
1,340.13KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV (ATV 12.0) |
| Garancija | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG |
TCL TV NXTVISION 4K QLED 65A300W
SKU:
125880
Na stanju
1,571.95KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV (ATV 12.0) |
| Garancija | Dolby Vision, HDR10+, HDR 1500 Premium, (HDR10, ST-2084), HLG |
TV TCL Premium QD-MiniLED 65C7K
SKU:
127719
Na stanju
1,677.92KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QD – MiniLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL Premium QD-MiniLED 75C6KS
SKU:
127473
Na stanju
1,815.90KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL Premium QD-MiniLED 75C7K
SKU:
127474
Na stanju
2,312.66KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |