Prikaz 13–19 od 19 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
8 MP
Reolink IP Kamera Argus serija B360 4K, Baterijska
Na stanju
188.60KM Sa PDV-om
SKU:
127228
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink IP Kamera W437 4K, Wi-Fi 6, IK10, 5x zoom
Na stanju
296.60KM Sa PDV-om
SKU:
126862
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamera za osnovnu upotrebu bežična vanjska sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamera za osnovnu upotrebu bežična vanjska sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160, senzor: 1/2.8“ CMOS, video format H.265, 5x optički ZOOM |
| Dimenzije | Fiksni ugao gledanja: od 31° do 100° horizontalno, od 17° do 55° vertikalno, od 39° do 123° dijagonalno |
| Garancija | Adapter |
Reolink Ip Kamera serija P430, 4K, 8MP, 5x Optički zoom, POE
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
126650
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink IP Kamera Argus serija B740X 4K, 180° dupla leća, nočni vid ColorX, Baterijska.
Na stanju
304.20KM Sa PDV-om
SKU:
126519
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5120×1440 Objektiv: f=4mm, fiksni, 1/1.8″ CMOS senzor |
| Dimenzije | Panoramska Vidno polje: Horizontalno: 180°, Vertikalno: 50° |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
IP kamera Reolink GO serija G450 4K, vanjska, maskirna, baterija, 4G LTE, 360° + solarni panel
Na stanju
388.15KM Sa PDV-om
SKU:
125824
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Rotirajuća |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
IP kamera Reolink P437 serija 4K, vanjska, otporna IK10, 5x optički zum, POE
Na stanju
211.72KM Sa PDV-om
SKU:
125822
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
IP Kamera Reolink P830 4K, 8MP, automatsko pracenje, 355o Pan & 90o Tilt, POE
Na stanju
229.97KM Sa PDV-om
SKU:
125813
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |