Prikaz svih 9 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
9 kg
Mašina pranje i sušenje veša ELECTROLUX EW7W4492E
SKU:
127609
Na stanju
1,366.47KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DG5B15BELE
SKU:
127134
Na stanju
1,519.78KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 6 kg |
| Dimenzije | D |
| Garancija | Ne |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
SKU:
125143
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DB7B85GBU4
SKU:
127130
Na stanju
1,746.11KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 6 kg |
| Dimenzije | D |
| Garancija | Ne |
Sušilica ELECTROLUX EW7D394UE
SKU:
126740
Na stanju
1,823.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
SKU:
124983
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Sušilica SAMSUNG DV90DB7845GEU4
SKU:
126971
Na stanju
1,984.61KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Sušilica SAMSUNG DV90DB7845GBU4
SKU:
126970
Na stanju
2,021.11KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
SKU:
126742
Na stanju
2,025.97KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |