Prikaz 1–12 od 24 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A3
MFP HP OfficeJet Pro 9730 AiO
Šifra artikla:
123784
Na lageru
624.85KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | DA |
MFP BROTHER MFC-J2340DW
Šifra artikla:
124028
Na lageru
695.42KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 28 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON Pixma TS9550
Šifra artikla:
115003
Na lageru
710.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | , WiFi, Ethernet, print do A3, kopiranje, skeniranje, cloud link |
| Garancija | , 15 str/min BK; 10 str/min kolor |
MFP BROTHER MFC-J3540DW
Šifra artikla:
124029
Na lageru
808.48KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 28 str/min |
| Garancija | Ethernet, USB, WiFi |
Giljotina Dahle 587, 550mm, A3, 35 listova
Šifra artikla:
113612
Na lageru
1,276.02KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 550 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 550 mm |
| Brzina čitanja | 35 listova |
| Dimenzije | Ne |
Printer EPSON EcoTank L11050
Šifra artikla:
124981
Na lageru
1,274.95KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 15 str/min(mono), 8 str/min(boja) |
| Garancija | 4.800 x 1.200 dpi |
Giljotina Dahle 868, 460mm, A3, 35 listova
Šifra artikla:
113617
Na lageru
1,695.58KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 460 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 460 mm |
| Brzina čitanja | 35 listova |
| Dimenzije | Ne |
MFP HP LaserJet M442dn
Šifra artikla:
118581
Na lageru
1,389.21KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 24 str/min |
| Garancija | DA |
Printer Epson EcoTank L18050
Šifra artikla:
122565
Na lageru
1,475.93KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 30 str/min |
MFP Epson L8180
Šifra artikla:
125682
Na lageru
1,556.32KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 16 str/min(mono), 12 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
Printer EPSON EcoTank L11160
Šifra artikla:
127002
Na lageru
1,877.89KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 32 str/min (mono), 32 str/min (boja) |
| Garancija | DA |