Prikaz svih 3 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
AMD Ryzen 5
Laptop HP 15-fc0146 R5/8G/512G/W11H/Touch/US keyboard (C0CL9UA)
Na stanju
1,212.08KM Sa PDV-om
SKU:
127728
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 7520U (up to 4.3 GHz max boost clock, 4 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Home |
| Garancija | 8 GB LPDDR5-5500 MT/s (onboard) Transfer rates up to 5500 MT/s. onboard |
Laptop HP ProBook 465 G11 R5/16G/512G/FreeDOS (B9ZL6ET)
Na stanju
1,713.16KM Sa PDV-om
SKU:
127664
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 7530U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP 255R G10 R5/16GB/1T/DOS (CV4Q1AT)
Na stanju
1,498.42KM Sa PDV-om
SKU:
127576
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 7535U (maksimalno povećanje radnog takta do 4,5 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 6 jezgri, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS 3.0 |
| Garancija | DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |