Prikaz svih 10 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Slušalice MANHATTAN USB gaming LED
SKU:
125735
Na stanju
38.00KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 261G |
Slušalice MANHATTAN Stereo sa mikrofonom
SKU:
125734
Na stanju
9.17KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 30 Hz – 15 kHz |
| Garancija | 24mj |
Slušalice MANHATTAN Stereo sa mikrofonom
SKU:
125733
Na stanju
17.04KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 24mj |
SLUŠALICE MANHATTAN BT SCIENCE SPORT
SKU:
125731
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 39gr |
SLUŠALICE MANHATTAN BT ON EAR
SKU:
125729
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20000 Hz |
| Garancija | 134 gr |
Slušalice Gaming Manhattan RGB LED USB 2.0
SKU:
125727
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 400 gr |
SLUŠALICE MANHATTAN STEREO SA MIKROFONOM ŽIČNE
SKU:
125726
Na stanju
17.04KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Cable: 2.5 m |
ZVUČNIK MANHATTAN BT BT Boombox London
SKU:
125722
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | 3.0 W |
| Dimenzije | 150 Hz – 18 kHz |
| Garancija | 0,63 KG |
ZVUČNIK MANHATTAN BT Boombox Camouflage
SKU:
125720
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Maslinasto zelena |
| Dimenzije | 3.0 W |
| Garancija | 18.5 x 6.6 x 7.8 cm |