Prikaz 49–60 od 60 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Slušalice THOMSON in ear, mic, TWS, ANC
SKU:
119736
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Answer button, Finger-Touch Sensor, QuickPair, Silikon Ear pads, True Wireless |
Slušalice THOMSON in ear, mic, TWS, ANC
SKU:
119735
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Answer button, Finger-Touch Sensor, QuickPair, Silikon Ear pads, True Wireless |
Slušalice THOMSON earbuds, in ear, mic, TWS, ANC
SKU:
119734
Na stanju
197.88KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Finger Touch senzor, silikonski jastučići, wireless |
Slušalice THOMSON earbuds, in ear, mic, TWS, ANC
SKU:
119733
Na stanju
197.88KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Finger Touch senzor, silikonski jastučići, wireless |
Slušalice HAMA Bluetooth® “Touch”, on-ear
SKU:
119713
Na stanju
129.72KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz slušalice |
| Garancija | Doseg transmisije do 10m |
Slušalice HAMA Calypso Bluetooth, bass booster BK
SKU:
119527
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 24 |
Slušalice “Calypso” Bluetooth® over-ear, mikrofon
SKU:
118890
Na stanju
49.80KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crvena |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz slušalice |
| Garancija | 24 |
Slušalice HAMA Bluetooth® “Touch”, on-ear
SKU:
118888
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz slušalice |
| Garancija | Doseg transmisije do 10m |
Slušalice HAMA “LiberoBuds” Bluetooth® In-ear
SKU:
118886
Na stanju
82.56KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Answer button, QuickPair, Silicon Ear pads, True Wireless |
Slušalice HAMA “HS-USB400” PC Office Headset
SKU:
118884
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz-20kHz Slušalice |
| Garancija | Dužina kabla 2m |
Joystick HAMA uRAGE Airborne 300 Gaming
SKU:
118409
Na stanju
52.42KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | 12 |
| Dimenzije | crno-plavi |
| Garancija | 24 |