Prikaz svih 6 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Glossy Photo
Rolna CANON Glossy Photo 170g 36in
Na stanju
347.00KM Sa PDV-om
SKU:
112459
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna CANON Glossy Photo 240g 24in
Na stanju
362.78KM Sa PDV-om
SKU:
111970
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Rolna CANON Glossy Photo 200g 42in
Na stanju
520.51KM Sa PDV-om
SKU:
111380
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna CANON Glossy Photo 200g 24in
Na stanju
315.46KM Sa PDV-om
SKU:
107075
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A1 |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | A1 |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna CANON Glossy Photo 200g 36in
Na stanju
425.87KM Sa PDV-om
SKU:
107014
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna CANON Glossy Photo 170g 24in
Na stanju
236.60KM Sa PDV-om
SKU:
106220
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A1 |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | A1 |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |