Prikaz svih 3 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Siva
Torba PORT Yosemite ECO TL 15″ (do 39,6 cm ) siv
SKU:
119653
Na stanju
103.52KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 62% recikliran (r-PET, PET) |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 578g |
Sleeve Port TORINO 15,6″, sivi
SKU:
117040
Na stanju
55.03KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | neopren |
| Dimenzije | 385 x 260 x 12 mm |
| Garancija | 240 g |
Torba PORT Belize TL 15,6
SKU:
110955
Na stanju
36.69KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | poliester |
| Dimenzije | 385 x 260 x 30 mm |
| Garancija | 310 g |