Prikaz 25–26 od 26 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš PORT Executive WL, BT, USB-A / C, punjenje
SKU:
122178
Na stanju
100.24KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | bežični |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežični |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 5, 2 kotača |
Miš HP bežični 635 Multi-Device Bluetooth (1D0K2AA)
SKU:
122776
Na stanju
110.00KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | nano ključ, 2.4 GHz bežično + bluetooth |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | nano ključ, 2.4 GHz bežično + bluetooth |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 800 do 3000 dpi |
| Garancija | 2x AAA baterija |