Prikaz svih 4 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Parna mašina BRAUN GS 3024 BL
SKU:
126793
Na stanju
112.55KM Sa PDV-om| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/de-at/quickstyle-3-pro-dampfglaetter-gs-3024-blau/p/GS3024BL |
| Broj stranica za ispis | Automatsko isključivanje: Da |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/de-at/quickstyle-3-pro-dampfglaetter-gs-3024-blau/p/GS3024BL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.77 kg |
Pegla BRAUN SI 1019 parna
SKU:
126626
Na stanju
59.50KM Sa PDV-om| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/en-my/texstyle-1-steam-iron-si-1019-red-white/p/12710000-SI1019RD |
| Broj stranica za ispis | Boja: Crvena; Dužina kabla za napajanje: 1,9 m |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/en-my/texstyle-1-steam-iron-si-1019-red-white/p/12710000-SI1019RD |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,0 kg |
| Garancija | Pegla |
Parna pegla BRAUN GS3013GR zelena
SKU:
126623
Na stanju
109.50KM Sa PDV-om| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/pt-pt/escova-de-engomar-quickstyle-3-verde-gs3013gr/p/GS3013GR |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet spremnika za vodu: 70 ml; Dužina kabla: 2 m |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/pt-pt/escova-de-engomar-quickstyle-3-verde-gs3013gr/p/GS3013GR |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,77 kg |
Parna pegla BRAUN GS 3012
SKU:
126621
Na stanju
104.74KM Sa PDV-om| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/de-de/quickstyle-3-dampfglaetter-gs-3012-beige/p/GS3012BG?fromISP=true&ispquery=0X13810200 |
| Broj stranica za ispis | Veličina spremnika za vodu: 70 ml; Uklonjivi spremnik za vodu: Da; Dužina kabla: 2,0 m |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/de-de/quickstyle-3-dampfglaetter-gs-3012-beige/p/GS3012BG?fromISP=true&ispquery=0X13810200 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,77 kg |