Prikaz 1–12 od 23 rezultataSorted by price: high to low
Sort by
Price filter
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24
RUKSAK HAMA PROFITOUR ZA KAMERU, 180, BLACK
In stock
230.67KM Sa PDV-om
SKU:
115135
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Volumen: 14 l, Unutarnje dimenzije:27 x 16 x 32 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
RUKSAK HAMA PROFITOUR ZA KAMERU, 240, BLACK
In stock
226.10KM Sa PDV-om
SKU:
118373
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 27 x 18 x 47 cm; 21l; 1950 g. |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
LED RING HAMA LED-RL SPOT LIGHT STEADY 120 KIT
In stock
101.63KM Sa PDV-om
SKU:
118625
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Visina stalka do 215cm, 162 LED diode, 1200 Lumena, Crna boja, LED ring svjetlo “SpotLight Steady 120”, |
| Broj stranica za ispis | stalak, Bluetooth daljinski, stalak za mobilni, rotirajuća glava, torba za transport |
| Komplet | Visina stalka do 215cm, 162 LED diode, 1200 Lumena, Crna boja, LED ring svjetlo “SpotLight Steady 120”, |
| Brzina čitanja | 24 |
RUKSAK HAMA MIAMI ZA KAMERU, 190, CRNA
In stock
90.21KM Sa PDV-om
SKU:
115874
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 27 x 12 x 34 cm, Težina: 950g, Materijal: Polyester |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
LED RING HAMA SPOT LIGHT FOLD UP 102 KIT
In stock
87.93KM Sa PDV-om
SKU:
118624
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Visina stalka: 138cm, |
| Broj stranica za ispis | stalak, Bluetooth daljinski, stalak za mobilni, rotirajuća glava, torba za transport |
| Komplet | Visina stalka: 138cm, |
| Brzina čitanja | 24 |
RUKSAK HAMA MIAMI ZA KAMERU, 150, CRNA
In stock
73.08KM Sa PDV-om
SKU:
113491
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 22 x 10 x 24 cm, Volumen: 5l, Težina 600 g, Display size: 10,2” |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR 63
In stock
68.52KM Sa PDV-om
SKU:
113188
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way 66 -166 cm, Head, Geared Centre Column via Crank, 3 Sections (2x Extendible), max nosivost 4kg, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
USB-C HUB HAMA 5 portova, 2.0 & 3.2
In stock
60.38KM Sa PDV-om
SKU:
120606
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 5 portova |
| Broj stranica za ispis | USB-A x3, USB-C, HDMI |
| Komplet | 5 portova |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA STAR SMARTPHONE 112 – 3D SA “BRS3”
In stock
49.11KM Sa PDV-om
SKU:
118335
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 450g., Min-Max visina: 40 -112 cm. Max nosivost: 500 g., 3D: 3-Way Head |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA ALBANY HC ZA KAMERU, 135, CRNA
In stock
47.96KM Sa PDV-om
SKU:
118403
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 22 x 12.5 x 14 cm, 440g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA ANCONA HC ZA KAMERU, 140, CRNA
In stock
45.68KM Sa PDV-om
SKU:
115134
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 22 x 12.5 x 19.5 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA ALBANY HC ZA KAMERU, 130, CRNA
In stock
43.40KM Sa PDV-om
SKU:
118401
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 20 x 11 x 17 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |