Prikaz svih 6 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A+
Mlin za kafu DELONGHI KG79
SKU:
127313
Na stanju
138.41KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 150g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 1,5 kg |
Aparat za kafu DELONGHI EC890.GR
SKU:
125556
Na stanju
681.41KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 1,1L |
| Broj stranica za ispis | 1/2 ŠOLJICE |
| Komplet | 1,1L |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 14,9X30,5X33CM |
Aparat za kafu DELONGHI EC191.CD
SKU:
125458
Na stanju
279.86KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 1,4L |
| Broj stranica za ispis | 200GR |
| Komplet | 1,4L |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Plava |
| Garancija | 19,5X24X30CM |
Aparat za kafu DELONGHI ICM 2.1W
SKU:
125133
Na stanju
112.55KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,25 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 1,8 kg |
Aparat za kafu DELONGHI EC9555.M La Specialista Opera
SKU:
125128
Na stanju
2,549.20KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 350 gr |
| Broj stranica za ispis | 1550ml |
| Komplet | 350 gr |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrena |
| Garancija | 40x36x37cm |