Prikaz svih 4 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
LED
TV TCL 4K HDR 75P6K
Na stanju
1,153.57KM Sa PDV-om
SKU:
127720
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |
TV TCL 4K LED 50V6C
Na stanju
585.07KM Sa PDV-om
SKU:
127717
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
TV TCL HDR 43V6C
Na stanju
480.20KM Sa PDV-om
SKU:
127716
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
TV TCL QLED 32S4K
Na stanju
309.09KM Sa PDV-om
SKU:
126747
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |