Prikaz svih 12 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Polyester
TORBA HAMA SYSCASE 17,3” ZA LAPTOP
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om
SKU:
118354
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 43 x 5 x 31 cm |
| Garancija | 1200 g |
Torba HAMA Business 17,3” za laptop
Na stanju
76.01KM Sa PDV-om
SKU:
115864
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 44 x 3 x 33 cm |
| Garancija | 900 g. |