Prikaz svih 12 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Polyester
Torba HAMA Business 15,6″, siva
SKU:
120572
Na stanju
79.94KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 44 x 3 x 33 cm |
| Garancija | 900g |
Hama “Vienna” Laptop Ruksak, up to 40 cm (15.6″)
SKU:
121098
Na stanju
67.37KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 28 x 4 x 38.5 cm |
| Garancija | 800gr |
Torba HAMA Business 17,3” za laptop
SKU:
115864
Na stanju
76.01KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 44 x 3 x 33 cm |
| Garancija | 900 g. |
Torba HAMA Business 15,6″, siva
SKU:
120571
Na stanju
68.14KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 39 x 3 x 27 cm |
| Garancija | 850g |
Ruksak HAMA Premium Lightweight 16,2″
SKU:
125896
Na stanju
59.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Bež |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 31 x 12 x 46 cm |
| Garancija | 24mj |
RUKSAK HAMA MANCHESTER 15,6” ZA LAPTOP
SKU:
119739
Na stanju
57.10KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Plava |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 26.5 x 3 x 39 cm |
| Garancija | 600 g |
TORBA HAMA SYSCASE 17,3” ZA LAPTOP
SKU:
118354
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 43 x 5 x 31 cm |
| Garancija | 1200 g |
TORBA HAMA MANCHESTER 15,6″ ZA LAPTOP
SKU:
116481
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 38.5 x 4 x 29.5 cm |
| Garancija | 555 g. |
Hama “Cape Town” ruksak 2u1, Laptopi 40 cm / 15,6″
SKU:
121101
Na stanju
45.68KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 32 x 14 x 46 cm |
| Garancija | 585 g |
Torba HAMA NB Sydney 15,6” za laptop crno-siva
SKU:
118879
Na stanju
34.72KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crno-siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 41×6,5x36cm |
| Garancija | 24 |