Prikaz svih 4 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Polyester
Torba Port PREMIUM PACK 17″ + Miš
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om
SKU:
118250
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 42x28x4 cm |
| Garancija | 450 g |
Torba Port PREMIUM PACK 14-15,6″ + Miš
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om
SKU:
118249
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 38,5x26x3,5 cm |
| Garancija | 272 g |
Ruksak Port SAN FRANCISCO 15,6″
Na stanju
69.66KM Sa PDV-om
SKU:
118246
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 740 g |
Torba Port L15 15.6″
Na stanju
24.25KM Sa PDV-om
SKU:
117046
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390 x 275 x 40 mm |
| Garancija | 300 gr |