Prikaz 13–21 od 21 rezultataSorted by latest
Sort by
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
FreeDOS
Računar HP 240 G10 AiO i3/8GB/512GB/DOS (9M9G1AT)
In stock
1,616.07KM Sa PDV-om
SKU:
126468
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i3 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| Brzina čitanja | N300 (up to 3.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB), 2 SODIMM |
Laptop ASUS TUF F15 FX507VV-LP250 15,6″FHD 144Hz i7-13620H 10C/16T 16GB DDR5 s512GB RTX4060-8G 2Y
In stock
3,881.32KM Sa PDV-om
SKU:
125329
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | -13620H Processor 2.4 GHz (24M Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores: 6 P-cores and 4 E-cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM x2, 2x SO-DIMM slots, Memory Max.32GB |
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-QD024 14″FHD+ OLED 60Hz RAI7-350 8C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT 2Y
In stock
2,789.36KM Sa PDV-om
SKU:
125317
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen AI 7 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Brzina čitanja | 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 50TOPS |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | LPDDR5X on board |
Laptop ASUS Expertbook B5 B5604CVA-WB51C1X 16″FHD+ 60Hz IC5-120U 10C/12T 16GB DDR5 s512GB BACKLIT 3Y
In stock
2,376.84KM Sa PDV-om
SKU:
125287
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, 60Hz, Anti-glare display |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, 60Hz, Anti-glare display |
| Brzina čitanja | 120U 1.4 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 Cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5 SO-DIMM, 2x DDR5 SO-DIMM slots |
Laptop ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-WB73C0 16″FHD+60Hz U7-155H 16C/22T 16GB s512GB BACKLIT BLK 3Y
In stock
2,425.37KM Sa PDV-om
SKU:
125285
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view |
| Brzina čitanja | Processor 155H 1.4 GHz (24MB Cache, up to 4.8 GHz, 16 Cores); Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB |
Laptop ASUS Expertbook B3 B3604CVA-WB51C0 16″FHD+ 60Hz i5-1335U 10C/12T 8GB DDR5 s512GB BLK 3Y
In stock
1,818.73KM Sa PDV-om
SKU:
125258
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view, 300nits |
| Brzina čitanja | -1335U Processor 1.3GHz (12M Cache, up to 4.6GHz, 10 cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB |
Laptop ASUS Expertbook B5 B5404CMA-4G-WB73D0 14″TOUCH U7-155U 10C/12T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT BLK 3Y
In stock
3,577.99KM Sa PDV-om
SKU:
125257
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Touch screen, Anti-glare display, 120Hz, 500nits, Wide view |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Touch screen, Anti-glare display, 120Hz, 500nits, Wide view |
| Brzina čitanja | Processor 155H 1.4 GHz (24MB Cache, up to 4.8 GHz, 16 Cores); Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB |
Laptop ASUS Expertbook B9 B9403CVAR-WB75E1 14″WQXGA+90Hz IC7-150U 10C/12T 32GB DDR5 s2TB BACKLIT 3Y
In stock
4,487.97KM Sa PDV-om
SKU:
125233
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, 400nits, Wide view, Glossy display. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 7 |
| Komplet | OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, 400nits, Wide view, Glossy display. |
| Brzina čitanja | Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores/12 Threads ) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS Expertbook B5404CVA-WB51C0 14″TOUCH/U5/8G/s512/BLK/3Y
In stock
2,546.70KM Sa PDV-om
SKU:
125091
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, LED Backlit, 300nits, Touch screen |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, LED Backlit, 300nits, Touch screen |
| Brzina čitanja | Processor 120U 1.4 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 Cores), Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB |