Prikaz 13–22 od 22 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Tizen
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 65″ Q7F
Na lageru
1,316.29KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126893
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG Neo QLED 4K Vision AI 55″ QN70F
Na lageru
1,497.08KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127127
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | NeoQled |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Neo Quantum HDR, HDR10+ Adaptive + Gaming, Auto HDR Remastering |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 75″ U8072F
Na lageru
1,542.27KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126885
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Smart TV 75″ Q6F
Na lageru
1,581.82KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127123
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q7F
Na lageru
1,881.23KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126894
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q7F
Na lageru
1,881.23KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126895
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG The Frame 4K Vision AI 55″ LS03F
Na lageru
2,033.76KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127125
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVNI/ GAMING) |
TV SAMSUNG OLED 4K Vision AI 55″ S90F
Na lageru
2,247.31KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126888
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | OLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 85″ U8072F
Na lageru
2,298.16KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126887
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG OLED 4K Vision AI 65″ S90F
Na lageru
2,970.43KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126889
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | OLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |