Prikaz 25–28 od 28 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Tizen
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 85″ U8072F
SKU:
126887
Na stanju
2,298.16KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 85″ Q7F
SKU:
127528
Na stanju
2,586.27KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG OLED 4K Vision AI 65″ S90F
SKU:
126889
Na stanju
2,970.43KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | OLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 98″ DU9000
SKU:
125017
Na stanju
5,012.98KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 249 cm (98″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 249 cm (98″) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |