Prikaz svih 3 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
12
Adapter ASUS 120W AD120-00C (A17-120P2A)/EU
Na stanju
117.86KM Sa PDV-om
SKU:
125855
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 120W DC Adapter |
| Broj stranica za ispis | AC100-240V ~ 50-60Hz 2.0A, DC Plug O 4.5mm, DC 20.0V / 6.0A |
| Komplet | 120W DC Adapter |
| Brzina čitanja | 329g |
| Dimenzije | 138*68.5*23.5 MM, |
| Garancija | 12 |
Torba ASUS BC1004 ROG Archer torba za nošenje
Na stanju
68.22KM Sa PDV-om
SKU:
125761
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | 200D najlon + sendvič mrežasta tkanina |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 27,5 x 21 x 9 cm (D x Š x V) |
| Dimenzije | 205g |
| Garancija | 12 |