Prikaz svih 3 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
12
Ruksak HP Renew Business 17,3 (3E2U5UT)
SKU:
125797
Na stanju
81.29KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 100% Recycled ocean bound plastic; 600D polyester (210D poly lining) |
| Dimenzije | 32 x 14 x 47 cm |
| Garancija | 12 |
Torba HP Renew Executive 16 (6B8Y2AA)
SKU:
122091
Na stanju
147.59KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 300 x 85 x 410 mm |
| Garancija | 12 |
Torba HP Renew Business 14.1 (3E5F9AA)
SKU:
122087
Na stanju
41.78KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 380 x 270 x 52 mm |
| Garancija | 12 |