Prikaz svih 4 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
168 l
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG602ES9EO
SKU:
126979
Na stanju
1,858.05KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 192 cm |
| Garancija | 168 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB53DG703ES9EO
SKU:
126968
Na stanju
2,165.90KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refined Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 168 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG632EB1EO
SKU:
126967
Na stanju
1,957.83KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 192 cm |
| Garancija | 168 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG602EB1EO
SKU:
126966
Na stanju
2,034.49KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 192 cm |
| Garancija | 168 l |