Prikaz 1–12 od 13 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
32 GB
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X 16″3K OLED TOUCH 120Hz R9Ai-465 10C/20T 32GB DDR s2TB W11p
Na lageru
5,701.26KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127252
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | 465 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS” |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16″3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
Na lageru
6,065.24KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126691
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | TOUCH Screen OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | HX 370 Procesor 2,00 GHz (36MB, do 5,10 GHz, 12 jeder, 24 niti);AMD AI do 81 TOPs |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS Zenbook Duo14 UX8406CA-PZ042X 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11p
Na lageru
6,793.22KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126692
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LR-S9043W 18″2,5K OLED 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s2TB RTX 5070Ti 12G
Na lageru
8,491.82KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126275
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG ZEPHYRUS G16 GU605CR-QR209W 16″2,5K OLED U9-285H 16C/16T 32G DDR5 s1T RTX5070Ti-12G
Na lageru
9,462.45KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125978
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) OLED 16:10 aspect ratio, 240Hz, 500 nits (Peak), G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | -285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU, up to 13TOPS, Intel Arc Graphics |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LW-S5029W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR s1TB RTX5080-16G W11
Na lageru
10,433.09KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125341
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LW-S9035W 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5080
Na lageru
9,826.44KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125340
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync, ROG Nebula HDR Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LR-S9043W 18″2,5K OLED 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s2TB RTX 5070Ti 12G
Na lageru
8,491.82KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125339
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LR-S5053W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na lageru
9,583.78KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125338
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G614PR-RV021W 16″FHD+ 165Hz R9-8945HX 16C/32T 32G DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na lageru
8,249.16KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125335
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen 9 |
| Dimenzije | 8945HX, Cores 16 / Threads 32, Dragon Range, Zen 4, Up to 5.4 GHz, L1 Cache 1024 KB, L2 Cache 16 MB, L3 Cache 64 MB, AMD Configurable TDP (cTDP) 55-75W |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS Zenbook Duo14 UX8406CA-PZ005W 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32GB DDR5 s2TB W11h
Na lageru
6,429.23KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125322
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, Touch screen, 120Hz, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13 |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G814JIR-N6002 18″2,5K 240Hz i9-14900HX 24C/32T 32GB DDR5 s1TB RTX 4070-8GB
Na lageru
6,550.56KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125304
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, QHD+) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core i9 |
| Dimenzije | 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32 Threads), Mobile Intel HM770 Express Chipsets |
| Garancija | 32 GB |