Prikaz svih 11 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Aparat za kafu DELONGHI Magnifica Start ECAM220.20.W
SKU:
123935
Na stanju
962.79KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM220.30.SB
SKU:
124343
Na stanju
1,052.53KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM290.83.TB EX:1
SKU:
127642
Na stanju
1,201.59KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM290.81.TB EX:2
SKU:
124345
Na stanju
1,245.70KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHIECAM630.55.SSM
SKU:
126095
Na stanju
3,312.74KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 360gr |
| Broj stranica za ispis | 2l |
| Komplet | 360gr |
| Brzina čitanja | 14 porcija |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |