Prikaz 145–156 od 172 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45+RF75-300
SKU:
127088
Na stanju
1,951.54KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 RF-S 18-45 IS STM
SKU:
124617
Na stanju
2,038.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Switch D-link DGS-1210-52MP 48 x Gigabit BASE-T PoE , 4 x Gigabit GbE/SFP
SKU:
126918
Na stanju
2,189.02KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 52 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | Layer 3 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
SKU:
122310
Na stanju
2,069.16KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 410,15 listova,P4, 100l
SKU:
113901
Na stanju
2,839.10KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 40 mm |
| Broj stranica za ispis | 15-17 listova |
| Komplet | 4 x 40 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
MFP Epson EcoTank L15150
SKU:
119325
Na stanju
2,286.12KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 32 Stranica/min Monokrom (obični papir), 22 Stranica/min Colour (obični papir) |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 606,5 listova,P6,60l
SKU:
113625
Na stanju
3,154.55KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 0,8 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 0,8 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 60 listova |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
SKU:
121787
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 510L plus,17 listova,P5,100l
SKU:
113902
Na stanju
3,470.01KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 17-19 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
MFP EPSON WorkForce Pro EM-C8100RDWF
SKU:
127246
Na stanju
2,870.22KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (mono), 24 str/min (color) |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 706,5 listova,P7,60l
SKU:
113626
Na stanju
3,943.19KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 1 x 4,7 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 1 x 4,7 mm |
| Brzina čitanja | 60 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |