Prikaz 13–24 od 172 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Shredder Dahle PaperSafe 23140,10 listova,P4,12l
Na stanju
283.91KM Sa PDV-om
SKU:
119290
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 5 x 18 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 5 x 18 mm |
| Brzina čitanja | 12 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink DUO serija W730 4K WiFi bijela
Na stanju
278.64KM Sa PDV-om
SKU:
124897
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 8 MP |
| Broj stranica za ispis | 4k ili više |
| Komplet | 8 MP |
| Brzina čitanja | Panoramska |
| Dimenzije | Wi-fi i LAN |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 10-Port Gb Easy Managed 8-Port PoE+ ES210GMP
Na stanju
285.95KM Sa PDV-om
SKU:
127199
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Broj stranica za ispis | 10 |
| Komplet | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Brzina čitanja | 10-Port Gigabit Easy Managed Switch with 8-Port PoE+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23240,10 listova,P4,25l
Na stanju
417.97KM Sa PDV-om
SKU:
119291
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
POS printer EPSON TM-T20IV: USB+SERIAL, PS,BLK
Na stanju
345.43KM Sa PDV-om
SKU:
127755
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet |
| Dimenzije | od 250 mm/s |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23260,12 listova,P4,25l
Na stanju
544.16KM Sa PDV-om
SKU:
119292
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 12 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Printer HP LaserJet Pro 3003dn
Na stanju
448.92KM Sa PDV-om
SKU:
122994
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 20-Port Gb Easy Managed 16-Port PoE+ ES220GMP
Na stanju
492.80KM Sa PDV-om
SKU:
127200
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 20 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | 20-Port Gigabit Easy Managed Switch with 16-Port PoE+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Printer HP LaserJet Pro 3003dw
Na stanju
484.11KM Sa PDV-om
SKU:
123813
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Laser |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Laser |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |