Prikaz 13–24 od 63 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Printer BROTHER HL-L1232W
Na lageru
263.79KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126600
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R50 V Body
Na lageru
1,709.45KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126525
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S 14-30 SEE
Na lageru
2,247.30KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126443
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Monitor HP Series 3 Pro FHD 322pv 21.45 in (9U5A2AA)
Na lageru
200.19KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126119
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 54.5 cm (21.45″), VA; LCD |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | 54.5 cm (21.45″), VA; LCD |
| Brzina čitanja | 16:9 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Monitor HP Series 3 Pro FHD 324pv 23.8in (9U5C1AA)
Na lageru
257.21KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126045
Monitor HP Series 5 Pro FHD 524pf 23,8in (9D9L6UT)
Na lageru
408.88KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125793
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | IPS, Micro Edge, 16:9 |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | IPS, Micro Edge, 16:9 |
| Brzina čitanja | 16:9 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
MFP HP Smart Tank 581 AiO (4A8D4A)
Na lageru
345.78KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125798
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 12 str/min(mono), 5 str/min(boja) |
| Garancija | Ne |
Monitor HP Series 7 Pro QHD 727pq 27in (8J4D8UT)
Na lageru
861.44KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125795
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 16:9, Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 16:9, Anti-glare |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | do 15cm |
| Garancija | Ne |
Monitor HP Series 3 Pro FHD 322pf 21,5in (9U5B0UT)
Na lageru
214.76KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125791
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | Anti-glare |
| Brzina čitanja | 16:9 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
MFP CANON PIXMA G3430 BK
Na lageru
371.12KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125593
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 11str/min BK, 6str/min kolor |
| Garancija | Ne |
MFP CANON PIXMA G3430 Pink
Na lageru
398.24KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125591
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 11str/min BK, 6str/min kolor |
| Garancija | Ne |
Štednjak Electrolux LKR500066W
Na lageru
925.99KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125466
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |