Prikaz 49–60 od 62 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Monitor TCL HDR Professional 4K QLED 27R83U 27in
SKU:
126645
Na stanju
1,276.38KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Mašina pranje i sušenje veša ELECTROLUX EW7W4492E
SKU:
127609
Na stanju
1,366.47KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD80T4046CE/LE
SKU:
126972
Na stanju
1,395.67KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | E |
| Garancija | Ne |
Monitor HP Series 5 Pro WQHD Conferencing 534pm (9E0Z2UT)
SKU:
127064
Na stanju
1,324.91KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | VA; LCD, Anti-glare, Docking monitor |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | VA; LCD, Anti-glare, Docking monitor |
| Brzina čitanja | WQHD (3440 x 1440) |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
SKU:
124984
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za veš Electrolux EW7FG4492UDE
SKU:
124815
Na stanju
1,456.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DG5B15BELE
SKU:
127134
Na stanju
1,519.78KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 6 kg |
| Dimenzije | D |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS250D1855 BK
SKU:
115676
Na stanju
1,467.37KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | , Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DB7B85GBU4
SKU:
127130
Na stanju
1,746.11KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 6 kg |
| Dimenzije | D |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R50 V Body
SKU:
126525
Na stanju
1,709.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
SKU:
125353
Na stanju
1,955.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R10 BODY
SKU:
122320
Na stanju
1,895.59KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |