Prikaz 277–288 od 401 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Bijela tehnika
Ugradbena mašina za suđe Electrolux EES47310L
Na stanju
967.36KM Sa PDV-om
SKU:
125468
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKK660220X
Na stanju
1,305.63KM Sa PDV-om
SKU:
125467
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR500066W
Na stanju
912.60KM Sa PDV-om
SKU:
125466
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Štednjak Electrolux LKR64020CX
Na stanju
1,282.50KM Sa PDV-om
SKU:
125465
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrna |
| Garancija | 73L |
Štednjak Electrolux LKR66021MX
Na stanju
1,271.56KM Sa PDV-om
SKU:
125464
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR64022AW
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om
SKU:
125463
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 73L |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5F70X
Na stanju
834.73KM Sa PDV-om
SKU:
125354
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
Na stanju
1,955.40KM Sa PDV-om
SKU:
125353
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Kuhinjska napa Electrolux LFG719X
Na stanju
730.08KM Sa PDV-om
SKU:
125144
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 80 cm |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | 3+intenzivna,Electronic push buttons,LED spotlight |