Prikaz 241–252 od 401 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Bijela tehnika
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNS3LE18S
SKU:
126420
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 177,2 cm |
| Garancija | 73 l |
Ugradbena pećnica ELECTROLUX NBU5P41SK AEG 5000
SKU:
126416
Na stanju
1,117.03KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Hladnjak za vino DUNAVOX Flow-32D
SKU:
126394
Na stanju
4,553.87KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 82,5 cm |
| Garancija | 380 x 825 x 563 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Flow-39
SKU:
126393
Na stanju
4,652.74KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | F |
| Dimenzije | 82,2 cm |
| Garancija | 595 x 822 x 560 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX
SKU:
126392
Na stanju
6,417.10KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | G |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 59,8 cm |
| Dimenzije | 38 dB |
| Garancija | 36 mjeseci na dijelove i rad + 24 mjeseca na kompresor |
Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-166
SKU:
126391
Na stanju
9,431.72KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 176,5 cm |
| Garancija | 595 x 1765 x 676 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-181
SKU:
126390
Na stanju
10,674.38KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 183,5 cm |
| Garancija | 655 x 1835 x 680 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-94
SKU:
126389
Na stanju
6,858.19KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 122 cm |
| Garancija | 595 x 1220 x 680 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Home-50
SKU:
126388
Na stanju
3,680.82KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 137 cm |
| Garancija | 480 x 1.295 x 470 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Home-48
SKU:
126387
Na stanju
2,529.42KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 84,5 cm |
| Garancija | 540 x 845 x 540 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Home-28
SKU:
126386
Na stanju
1,977.30KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 84,5 cm |
| Garancija | 430 x 845 x 480 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Flow-19
SKU:
126385
Na stanju
3,162.16KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 81,5 cm |
| Garancija | 295 x 815 x 566 mm |