Prikaz 181–192 od 252 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
STATIV HAMA FLEXIBLE, MINITRIPO, FLEX, 5.5-7.8CM
SKU:
118631
Na stanju
23.99KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Aluminijski stativ, fleksibilne nogice, |
| Broj stranica za ispis | maksimalna visina stalka: 7-14 cm |
| Komplet | Aluminijski stativ, fleksibilne nogice, |
| Brzina čitanja | 24 |
LED RING HAMA LED-RL SPOT LIGHT STEADY 120 KIT
SKU:
118625
Na stanju
101.63KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Visina stalka do 215cm, 162 LED diode, 1200 Lumena, Crna boja, LED ring svjetlo “SpotLight Steady 120”, |
| Broj stranica za ispis | stalak, Bluetooth daljinski, stalak za mobilni, rotirajuća glava, torba za transport |
| Komplet | Visina stalka do 215cm, 162 LED diode, 1200 Lumena, Crna boja, LED ring svjetlo “SpotLight Steady 120”, |
| Brzina čitanja | 24 |
LED RING HAMA SPOT LIGHT FOLD UP 102 KIT
SKU:
118624
Na stanju
87.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Visina stalka: 138cm, |
| Broj stranica za ispis | stalak, Bluetooth daljinski, stalak za mobilni, rotirajuća glava, torba za transport |
| Komplet | Visina stalka: 138cm, |
| Brzina čitanja | 24 |
STATIV HAMA MINI TRIPOD FLEX S. GOPRO BLACK 14
SKU:
118623
Na stanju
23.99KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 2 u 1 sistem za smartfone i GoPro kamere |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | 2 u 1 sistem za smartfone i GoPro kamere |
STATIV HAMA FLEXPRO F.S. GOPRO, CAM. BLACK 27
SKU:
118622
Na stanju
37.69KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3 u 1 sistem za smartfone, GoPro kamere i aparate sa 1/4 priključcima |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | 3 u 1 sistem za smartfone, GoPro kamere i aparate sa 1/4 priključcima |
STATIV HAMA TRIPOD STAR 64 185 3D
SKU:
118621
Na stanju
77.65KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Aluminij, 4000g, maksimalna visina 69-185cm |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Aluminij, 4000g, maksimalna visina 69-185cm |
STATIV HAMA TRIPOD STAR 700EF DIGITAL
SKU:
118620
Na stanju
28.55KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Aluminijum, maksimalna visina 42.5-125 cm |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Aluminijum, maksimalna visina 42.5-125 cm |
STATIV HAMA TRIPOD ACTION 165 3D
SKU:
118619
Na stanju
55.95KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Maksimalna visina: 61-165cm, aluminij, 4000g, priključak 6.4mm |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Maksimalna visina: 61-165cm, aluminij, 4000g, priključak 6.4mm |
TORBA HAMA ALBANY HC ZA KAMERU, 135, CRNA
SKU:
118403
Na stanju
47.96KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 22 x 12.5 x 14 cm, 440g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA SAMARA ZA KAMERU, 110 COLT, CRNA
SKU:
118402
Na stanju
27.40KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 17 x 10 x 17 cm, 215 g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
TORBA HAMA ALBANY HC ZA KAMERU, 130, CRNA
SKU:
118401
Na stanju
43.40KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 20 x 11 x 17 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |