Prikaz 73–84 od 95 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Frižideri
Ugradbeni frižider Electrolux LND5FE18S
Na stanju
1,252.08KM Sa PDV-om
SKU:
125967
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Bijela |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | Bez |
Ugradbeni frižider Electrolux LNT3LE14S
Na stanju
1,316.58KM Sa PDV-om
SKU:
124851
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Frižider sa zamrzivačem Electrolux LNT5ME32U1
Na stanju
1,359.16KM Sa PDV-om
SKU:
124803
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l do 170 l |