Prikaz 301–312 od 449 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kućanski aparati
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007762000 2u1 sa roštiljem
Na stanju
418.28KM Sa PDV-om
SKU:
127346
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 1000 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
BOSCH Blender VitaPower Serie | 4, 1200W, 30.000 rpm ProPerformance
Na stanju
432.13KM Sa PDV-om
SKU:
MMB6382M
Štapni usisivač ELECTROLUX EP61HB21UV
Na stanju
433.19KM Sa PDV-om
SKU:
126755
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Razina buke: 79 dB(A); Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Boja: Shell White |
| Dimenzije | 2.488 kg |
BUYDEEM Nano Espresso Machine, model OTEM-01, color Oat White
Na stanju
438.05KM Sa PDV-om
SKU:
OTEM-01-OW
BUYDEEM Nano Espresso Machine, model OTEM-01, color Mellow Yellow
Na stanju
438.05KM Sa PDV-om
SKU:
OTEM-01-MY
Aparat za kafu DELONGHI ECO311.BK
Na stanju
441.09KM Sa PDV-om
SKU:
124247
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 260 x 315 x 290 mm |
Ninja friteza na vruci zrakKapacitet 6.2L, do 50% brze, 6funk. kuhanja, snaga 2000W, tezina 5.8kg
Na stanju
441.09KM Sa PDV-om
SKU:
AF180EU
Ninja friteza na vruci zrakBijela,kapacitet 6.2l,50% brze6 funk,snaga 2000W,tezina 5.8kg
Na stanju
441.09KM Sa PDV-om
SKU:
AF180EUWH
BOSCH Air Fryers Serie 6|7.2L, 7 programa, 40C-200CTouch Control, 1800 W
Na stanju
441.23KM Sa PDV-om
SKU:
MAFS2671B
Mlin za kafu DELONGHI KG520.M
Na stanju
444.13KM Sa PDV-om
SKU:
126435
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 350 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 170 g |
| Dimenzije | Metal |
| Garancija | 2,75 kg (neto sa priborom) |