Prikaz 85–96 od 435 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
PoE Injector Omada TP-Link POE150S
Na stanju
36.50KM Sa PDV-om
SKU:
127156
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | PoE injector/splitter |
| Broj stranica za ispis | • 2× 10/100/1000Mbps RJ45 Port• Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX |
| Komplet | PoE injector/splitter |
| Brzina čitanja | Power Supply 15.4W (Max. 48VDC) |
| Dimenzije | 60 |
VPN Gateway Gigabit Switch TP-Link Omada ER605
Na stanju
153.32KM Sa PDV-om
SKU:
127154
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | Gigabit VPN Gateway |
| Broj stranica za ispis | Supports up to 20× LAN-to-LAN IPsec, 16× OpenVPN?, 16× L2TP, and 16× PPTP VPN connections |
| Komplet | Gigabit VPN Gateway |
| Brzina čitanja | 5 |
| Dimenzije | 1 Gigabit WAN port and 2 Gigabit WAN/LAN ports with load balance raise the utilization rate of multi-line broadband. |
| Garancija | metal |
Router Dlink AX1500 Wi-Fi 6
Na stanju
104.95KM Sa PDV-om
SKU:
126919
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Wi-Fi 6 Router |
| Broj stranica za ispis | 802.11ax Wi Fi 6 |
| Komplet | Wi-Fi 6 Router |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 4 |
| Garancija | Vanjske |
Switch D-link DGS-1210-52MP 48 x Gigabit BASE-T PoE , 4 x Gigabit GbE/SFP
Na stanju
2,189.02KM Sa PDV-om
SKU:
126918
Reolink NVR snimač NVS16 16MP, 16 kanalni POE, 4TB HDD, 24/7 snimanje
Na stanju
789.40KM Sa PDV-om
SKU:
126868
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Osnovna upotreba 16-kanalni NVR POE za 24/7 |
| Broj stranica za ispis | podrška do 16MP |
| Komplet | Osnovna upotreba 16-kanalni NVR POE za 24/7 |
| Brzina čitanja | Izlazna rezolucija HDMI:3840×2160, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, 1024×768, VGA:1920×1080-1024×768 |
| Dimenzije | NVR snimači/kompleti Podrška H.265/264 HEVC |
| Garancija | PoE max 25W snage po portu, podržani standard: IEEE 802.3af/at |
Reolink NVR snimač+ 8x kamera NVS16-12MD8 4K, 12MP, 16 kanalni NVR, 4TB HDD, 8x kamera
Na stanju
2,736.28KM Sa PDV-om
SKU:
126867
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu 16-kanalni NVR POE + 8x kamera |
| Broj stranica za ispis | kamere 12 MB 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm; F=1.6, sa IR-cut filterom |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu 16-kanalni NVR POE + 8x kamera |
| Brzina čitanja | 4512X2512, Video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 93°, Vertikalno: 49° |
| Dimenzije | NVR snimači/kompleti 4TB HDD uključen, + 8x kamera |
| Garancija | PoE max 25W snage po portu, podržani standard: IEEE 802.3af/at |
Reolink IP Kamera Trackmix Serija G770 4K, 8MP, 4G LTE, Baterijska
Na stanju
546.04KM Sa PDV-om
SKU:
126866
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamera za osnovnu upotrebu, bežična vanjska sigurnosna kamera na baterije |
| Broj stranica za ispis | 8 MP 3840 x 2160, Senzor slike: 1/3″ CMOS senzor |
| Komplet | Kamera za osnovnu upotrebu, bežična vanjska sigurnosna kamera na baterije |
| Brzina čitanja | video format: H.265/H.264, Objektiv: f=2,8 mm pri F=1,6, f=8 mm pri F=1,6 |
| Dimenzije | Pan: 355°, Nagib: 0°~90°, Vidno polje: Horizontalno: 96°-38°, Vertikalno: 55°-21° |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink IP Kamera Trackmix Serija P760 4K, Dvojna leća, POE
Na stanju
363.52KM Sa PDV-om
SKU:
126865
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink smart doorbell D340B+ zvono, 2K, Baterijska, PIR, IP65
Na stanju
372.65KM Sa PDV-om
SKU:
126864
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamera na baterije za osnovnu upotrebu Pametno zvono na vratima sa zvonom |
| Broj stranica za ispis | 4 MP Ugao gledanja 150×150 stepeni |
| Komplet | Kamera na baterije za osnovnu upotrebu Pametno zvono na vratima sa zvonom |
| Brzina čitanja | 2048×2048 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija da, baterija od 7000mAh |
Reolink Ip Kamera Altas serija B660 Noćni 4K ColorX, 360°, WI-FI 6
Na stanju
439.57KM Sa PDV-om
SKU:
126863
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP 3840 x 2160, Senzor slike: 1/3″ CMOS senzor |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink IP Kamera W437 4K, Wi-Fi 6, IK10, 5x zoom
Na stanju
296.60KM Sa PDV-om
SKU:
126862
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamera za osnovnu upotrebu bežična vanjska sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamera za osnovnu upotrebu bežična vanjska sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160, senzor: 1/2.8“ CMOS, video format H.265, 5x optički ZOOM |
| Dimenzije | Fiksni ugao gledanja: od 31° do 100° horizontalno, od 17° do 55° vertikalno, od 39° do 123° dijagonalno |
| Garancija | Adapter |
Reolink Ip Kamera E serija E560P 4K, 8MP PTZ, 3x zoom, POE
Na stanju
241.84KM Sa PDV-om
SKU:
126861
| Brend | Reolink |
|---|