Prikaz 13–24 od 1906 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP BROTHER MFC-T930DW
Na stanju
712.27KM Sa PDV-om
SKU:
127522
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 17 str/min (mono) |
Printer za naljepnice BROTHER TD-4550DNWB
Na stanju
1,313.21KM Sa PDV-om
SKU:
127521
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina: 2.08kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 152 mm/s |
| Dimenzije | do 152 mm/s |
| Garancija | 36 mjeseci |
Printer za naljepnice BROTHER TD-2130N
Na stanju
487.60KM Sa PDV-om
SKU:
127520
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Rezolucija ispisa: 300 dpi; Maksimalna širina ispisa: 56 mm |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 152,4 mm/s |
| Dimenzije | 152,4 mm/s |
| Garancija | 36 mjeseci |
TONER XEROX Y ZA VERSALINK C625 16.000 str.
Na stanju
844.67KM Sa PDV-om
SKU:
127429
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | XEROX VERSALINK C625 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | 16.000 stranica |
TONER XEROX M ZA VERSALINK C625 16.000 str.
Na stanju
844.67KM Sa PDV-om
SKU:
127428
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | XEROX VERSALINK C625 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | 16.000 stranica |
TONER XEROX C ZA VERSALINK C625 16.000 str.
Na stanju
844.67KM Sa PDV-om
SKU:
127427
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | XEROX VERSALINK C625 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 16.000 stranica |
TONER XEROX BK ZA VERSALINK C625 25.000 str.
Na stanju
724.44KM Sa PDV-om
SKU:
127426
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | XEROX VERSALINK C625 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 25.000 stranica |
TONER XEROX Y ZA VERSALINK C620/C625 6.000 str.
Na stanju
524.03KM Sa PDV-om
SKU:
127425
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | XEROX VERSALINK C625 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | 6.000 stranica |
TONER XEROX M ZA VERSALINK C620/C625 6.000 str.
Na stanju
524.03KM Sa PDV-om
SKU:
127424
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | XEROX VERSALINK C625 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | 6.000 stranica |
TONER XEROX C ZA VERSALINK C620/C625 6.000 str.
Na stanju
524.03KM Sa PDV-om
SKU:
127423
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | XEROX VERSALINK C625 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 6.000 stranica |
TONER XEROX BK ZA VERSALINK C620/C625 8.000 str.
Na stanju
322.13KM Sa PDV-om
SKU:
127422
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | XEROX VERSALINK C625 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 8.000 stranica |
MFP BROTHER DCP-T436W
Na stanju
413.95KM Sa PDV-om
SKU:
127435
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | Ispis, Skeniranje, Kopiranje |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 16 str/min |