Prikaz 25–36 od 1906 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP CANON i-SENSYS MF752Cdw II
Na stanju
1,374.87KM Sa PDV-om
SKU:
127415
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Ispis, kopiranje, skeniranje, faksiranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 33 str/min |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E920BT
Na stanju
777.93KM Sa PDV-om
SKU:
127394
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 1.17 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 138 x 94 x 138 mm |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E720BT
Na stanju
306.89KM Sa PDV-om
SKU:
127393
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 0,64 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |
MFP BROTHER MFC-J3960DW
Na stanju
1,044.86KM Sa PDV-om
SKU:
127385
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
MFP BROTHER MFC-J3660DW
Na stanju
799.34KM Sa PDV-om
SKU:
127383
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
Kolor laserski printer CANON LBP673Cdw II
Na stanju
999.18KM Sa PDV-om
SKU:
127411
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 38 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Printer za naljepnice BROTHER TD-4420DNFC
Na stanju
1,584.41KM Sa PDV-om
SKU:
127389
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina: 2,49 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 203 mm/s |
| Dimenzije | 180 x 255 x 154,5 mm |
MFP XEROX VersaLink C625DN
Na stanju
3,352.96KM Sa PDV-om
SKU:
127400
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 50 str/min mono i u boji |
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
Na stanju
1,929.14KM Sa PDV-om
SKU:
127399
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE
Na stanju
1,455.95KM Sa PDV-om
SKU:
127397
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Tinta EPSON WorkForce Pro EM-C810xR Ink XL Cyan
Na stanju
538.88KM Sa PDV-om
SKU:
127250
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
| Broj stranica za ispis | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Komplet | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
Tinta EPSON WorkForce Pro EM-C810xR Ink XL Yellow
Na stanju
538.88KM Sa PDV-om
SKU:
127249
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
| Broj stranica za ispis | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Komplet | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |