Prikaz 553–564 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Tinta HP black 953
Na stanju
124.31KM Sa PDV-om
SKU:
111121
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP OFFICEJET PRO 7720 / 7730 / 7740/8210 / 8218/8710/ 8715 / 8718 / 8719/8720 / 8725 / 8730 / 8740 |
| Broj stranica za ispis | 1.000 str |
| Komplet | HP OFFICEJET PRO 7720 / 7730 / 7740/8210 / 8218/8710/ 8715 / 8718 / 8719/8720 / 8725 / 8730 / 8740 |
Rolna CANON Matt Coated 180g 36in 30m
Na stanju
124.61KM Sa PDV-om
SKU:
115878
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Matt Coated |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Ručni Trimmer Dahle 508, 460mm, A3, 6 listova
Na stanju
126.18KM Sa PDV-om
SKU:
113582
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 6 listova |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Ne |
Giljotina Dahle 502, 320mm, A4, 8 listova
Na stanju
126.18KM Sa PDV-om
SKU:
113590
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 8 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
Epson Premium Glossy Photo Paper – A4 – 50 Sheets
Na stanju
127.37KM Sa PDV-om
SKU:
119324
| Brend | EPSON |
|---|
Tinta CANON CLI-526 C/M/Y pack
Na stanju
127.67KM Sa PDV-om
SKU:
109264
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan/magenta/yellow |
| Broj stranica za ispis | Cyan 9 ml, magenta 9 ml, yellow 9 ml |
| Komplet | cyan/magenta/yellow |
Shredder Dahle PaperSafe 23060,6 listova,P2,11l
Na stanju
127.75KM Sa PDV-om
SKU:
119288
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 6 mm strip-cut |
| Broj stranica za ispis | 6 listova |
| Komplet | 6 mm strip-cut |
| Brzina čitanja | 11 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
MFP CANON Pixma MG2551s
Na stanju
98.49KM Sa PDV-om
SKU:
124620
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | USB |
Tinta HP color 302XL
Na stanju
128.35KM Sa PDV-om
SKU:
109991
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | color |
| Broj stranica za ispis | 302XL |
| Komplet | color |
| Brzina čitanja | HP DESKJET 1110/2130/3630/3636/3639/ENVY 4520/4525/4526/4527/OFFICEJET 3830/3830/3831/3833/4650/4655/4656/4657 |
| Dimenzije | 330str |
Tinta HP cyan 711
Na stanju
128.83KM Sa PDV-om
SKU:
107180
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | DESIGNJET T520,T120 |
| Broj stranica za ispis | 38ml |
| Komplet | DESIGNJET T520,T120 |