Prikaz 577–588 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Rolna EPSON Presentation HiRes 180, 1067mm x30m, 42in
Na stanju
137.17KM Sa PDV-om
SKU:
110432
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | High Resolution Matte |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 30m rolna |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Tinta HP black 338
Na stanju
137.22KM Sa PDV-om
SKU:
100078
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 338 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | HP DESKJET 460C/CB/WBT/WF/5740/5745/6520/6540/6540D/6620/6840/9800/9800D/6205/6210/6215/7210/7310/7410/ HP OFFICEJET |
| Dimenzije | 11ml |
Tinta HP color 301XL
Na stanju
137.22KM Sa PDV-om
SKU:
103504
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | color |
| Broj stranica za ispis | 301XL |
| Komplet | color |
| Brzina čitanja | HP DESKJET 1000, 1050/1050SE/2000/ 2050/2050SE/3000/ 3050/3050SE/3050VE/1010/1050A/1510AIO/ 1512/1514/2050A/2054A/ |
| Dimenzije | 330str |
Toner Samsung black MLT-D116S
Na stanju
137.22KM Sa PDV-om
SKU:
115775
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | SL-M2625/SEE |
| Broj stranica za ispis | 1200 str |
| Komplet | SL-M2625/SEE |
MFP HP DeskJet 2320 AiO
Na stanju
106.77KM Sa PDV-om
SKU:
117992
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 7,5 str/min (mono), 5,5 str/min (boja) |
| Garancija | Ne |
Tinta HP black 301XL
Na stanju
138.84KM Sa PDV-om
SKU:
103503
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 301XL |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | HP DESKJET 1000, 1050/1050SE/2000/ 2050/2050SE/3000/ 3050/3050SE/3050VE/1010/1050A/1510AIO/ 1512/1514/2050A/2054A/ |
| Dimenzije | 480str |
KOMPLET CANON CLI-581 C/M/Y/BK
Na stanju
139.54KM Sa PDV-om
SKU:
125576
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black/cyan/magenta/yellow |
| Broj stranica za ispis | za TS705/6350/8350/9550,TR7550/TR8550 |
| Komplet | black/cyan/magenta/yellow |
| Brzina čitanja | CYAN 5,6 ml, MAGENTA 5,6 ml, RUMENA 5,6 ml, FOTO CRNA 5,6 ml |
Tinta HP crna 712
Na stanju
139.96KM Sa PDV-om
SKU:
118751
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 712 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | DESIGNJET STUDIO/STEEL/T230/T630/T650 |
Printer za naljepnice BROTHER PT-D210VP
Na stanju
108.48KM Sa PDV-om
SKU:
124033
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Termalni, 0,49kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 22mm/sek |
| Dimenzije | 157 x 149 x 68 mm |
Toner CANON C-EXV 18
Na stanju
141.96KM Sa PDV-om
SKU:
100213
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV18 |
| Broj stranica za ispis | iR1018,iR1022 |
| Komplet | CEXV18 |
| Brzina čitanja | 8.400 str |
Toner CANON C-EXV 54 Black
Na stanju
141.96KM Sa PDV-om
SKU:
113085
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV54B |
| Broj stranica za ispis | iR C3025i |
| Komplet | CEXV54B |
| Brzina čitanja | 15.500 str |