Prikaz 973–984 od 1598 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
POTROŠNI MATERIJAL
Kalkulator CANON MP120-MG
Na stanju
191.49KM Sa PDV-om
SKU:
112661
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 12 znamenki |
| Broj stranica za ispis | Poslovna funkcija, Trošak/prodaja /marža |
| Komplet | 12 znamenki |
| Brzina čitanja | , Porezna funkcija, Pretvarač valute, Kalendar/Sat, Prikaz i ispis sata i kalendara, Zaokruživanje , |
| Dimenzije | Struja i baterija |
| Garancija | 292 x 203 x 72 mm |
Rolna CANON Glossy Photo 170g 36in
Na stanju
347.00KM Sa PDV-om
SKU:
112459
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Toner CANON C-EXV 53
Na stanju
261.83KM Sa PDV-om
SKU:
112328
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV53 |
| Broj stranica za ispis | iRA4525i |
| Komplet | CEXV53 |
| Brzina čitanja | 42.100 str |
Rolna CANON Satin Photo 240g 42in
Na stanju
637.22KM Sa PDV-om
SKU:
112267
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | Satin |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Drum HP black 32A
Na stanju
317.55KM Sa PDV-om
SKU:
112148
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | LJ PRO M203 / M227 |
| Broj stranica za ispis | 23.000 str |
| Komplet | LJ PRO M203 / M227 |
Toner HP black 305X ugovorni
Na stanju
329.90KM Sa PDV-om
SKU:
112087
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LJ Pro 300 color M351/400 color MFP M475 Printer Series |
| Broj stranica za ispis | 4.000 str |
| Komplet | HP LJ Pro 300 color M351/400 color MFP M475 Printer Series |
Bubanj CANON C-EXV 47 Yellow
Na stanju
430.60KM Sa PDV-om
SKU:
112056
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV47Y |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | BCEXV47Y |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 33.000 str |