Prikaz 1165–1176 od 1598 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
POTROŠNI MATERIJAL
Tinta CANON PGI-1500C XL
Na stanju
53.45KM Sa PDV-om
SKU:
109054
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | MAXIFY MB2050/MB2350/MB2150/MB2750/MB2155/MB2755 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 12ml, 1020str |
Papir EPSON Glossy A4, 15l, 255g/m2
Na stanju
48.99KM Sa PDV-om
SKU:
108976
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | Glossy |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 15 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir EPSON Ultra Glossy 13×18, 50l, 300g/m2
Na stanju
63.68KM Sa PDV-om
SKU:
108680
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 13×18 cm |
| Broj stranica za ispis | Ultra Glossy |
| Komplet | 13×18 cm |
| Brzina čitanja | 50 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Rolna EPSON HiRes 120, 610mm x 30m, 24in
Na stanju
101.25KM Sa PDV-om
SKU:
108673
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | High Resolution Matte |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 30m rolna |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Toner HP black 650A
Na stanju
799.12KM Sa PDV-om
SKU:
108627
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5525 |
| Broj stranica za ispis | 13.500 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5525 |
Maintenance Box EPSON T619300 za Txx00/F6000
Na stanju
223.72KM Sa PDV-om
SKU:
108566
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | / |
| Broj stranica za ispis | T619300 |
| Komplet | / |
| Brzina čitanja | Epson SureColor SC-T5000/SC-T7000/SC-T3000/SC-T3000/SC-T5000/SC-T7000/SC-F6000/SC-T3200/SC-T3200 |
| Dimenzije | SureColor SC-T5200D/SC-T7200/SC-T5200/SC-P20000/SC-T3200 |
| Garancija | – |
Tinta HP yellow 711 3 PACK
Na stanju
203.23KM Sa PDV-om
SKU:
108533
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | DESIGNJET T520 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | 29ml |
Tinta CANON PFI-106 Photo Grey
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108507
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo grey |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | photo grey |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Grey
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108506
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | grey |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | grey |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Blue
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108505
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |