Prikaz svih 4 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mil pixela
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S14-30 PZ CONTENT CREATOR 5GHZ
SKU:
126837
Na stanju
2,361.49KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R50 V Body
SKU:
126525
Na stanju
1,709.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S 14-30 SEE
SKU:
126443
Na stanju
2,247.30KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R3 Body
SKU:
123461
Na stanju
11,404.35KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 8,2 CM (3,2″) |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 6K |
| Garancija | body |