Prikaz svih 9 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
40,64 cm (16,0")
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X 16″3K OLED TOUCH 120Hz R9Ai-465 10C/20T 32GB DDR s2TB W11p
Na lageru
5,701.26KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127252
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | 465 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS” |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16″3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
Na lageru
6,065.24KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126691
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | TOUCH Screen OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | HX 370 Procesor 2,00 GHz (36MB, do 5,10 GHz, 12 jeder, 24 niti);AMD AI do 81 TOPs |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LP-S5054 16″2,5K 240Hz i7-14650HX 16C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5050-8G
Na lageru
4,245.31KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126587
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core i7 |
| Dimenzije | – 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Garancija | 8GB DDR5-5600 SO-DIMM x2, Memory Max.64GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LP-S5054 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5070-8G
Na lageru
6,793.22KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126292
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Laptop ASUS ROG ZEPHYRUS G16 GU605CR-QR209W 16″2,5K OLED U9-285H 16C/16T 32G DDR5 s1T RTX5070Ti-12G
Na lageru
9,462.45KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125978
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) OLED 16:10 aspect ratio, 240Hz, 500 nits (Peak), G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | -285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU, up to 13TOPS, Intel Arc Graphics |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LW-S5029W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR s1TB RTX5080-16G W11
Na lageru
10,433.09KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125341
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LR-S5053W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na lageru
9,583.78KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125338
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G614PR-RV021W 16″FHD+ 165Hz R9-8945HX 16C/32T 32G DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na lageru
8,249.16KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125335
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen 9 |
| Dimenzije | 8945HX, Cores 16 / Threads 32, Dragon Range, Zen 4, Up to 5.4 GHz, L1 Cache 1024 KB, L2 Cache 16 MB, L3 Cache 64 MB, AMD Configurable TDP (cTDP) 55-75W |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G614JIR-N4084 16″QHD+ 240Hz i9-14900HX 24C/32T 16GB DDR5 s1TB RTX4070-8GB
Na lageru
5,822.58KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125299
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i9 |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32 Threads), Mobile Intel HM770 Express Chipsets |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | 8GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |