Prikaz svih 7 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
914 mm (36")
Rolna CANON Canvas 340g 36in
Na stanju
1,671.91KM Sa PDV-om
SKU:
100601
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Canvas |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Rolna CANON Satin Photo 240g 36in
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
106687
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Satin |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Rolna CANON Glossy Photo 200g 36in
Na stanju
425.87KM Sa PDV-om
SKU:
107014
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna CANON Matte Canvas 320g 36in 12m
Na stanju
361.20KM Sa PDV-om
SKU:
115883
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Matte Canvas |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Rolna CANON Glossy Photo 170g 36in
Na stanju
347.00KM Sa PDV-om
SKU:
112459
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna CANON Standard 80g 36in,50m,3 rolne u kutiji x 50 metara
Na stanju
149.85KM Sa PDV-om
SKU:
122832
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | 3 rolne u kutiji |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 75g/m2 – 150g/m2 |
Rolna CANON Matt Coated 180g 36in 30m
Na stanju
124.61KM Sa PDV-om
SKU:
115878
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Matt Coated |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |